Majówka-pomyślmy zanim spowodujemy wypadek

Majówka- lepiej pomyśleć przed wypadkiem

Zbliża się dłuuugi weekend, wielu z nas wyruszy w trasę w poszukiwaniu słońca i spokoju.    Uważajmy na drogach , abyśmy dojechali do celu spokojnie i bezpiecznie .            Szczególnie przestrzegam przed brawurą i nadmierną prędkością, nikomu nie życzę aby stał się sprawcą wypadku i zamiast oczekiwanego urlopu musiał wypełniać dokumenty związane ze zgłoszeniem/potwierdzeniem sprawcy wypadku drogowego, odwiedzać warsztat w celu naprawy swojego ukochanego samochodu albo co gorsze doznania obrażeń ciała.

natura-łodź-sunset-woda-oceanu-statek-sun-sea_121-67901

Pamiętajmy jednak, że jeżeli już spowodujemy wypadek i komuś z naszych pasażerów stanie się krzywda i dozna uszczerbku na zdrowiu nie bójmy się zgłaszać tego naszemu ubezpieczycielowi OC ponieważ należy mu się odszkodowanie i zadośćuczynienie z naszej polisy OC tak samo jak każdemu innemu poszkodowanemu w wypadku.

Jeżeli mielibyście problem z egzekwowaniem należnego odszkodowania powypadkowego – piszcie, dzwońcie do naszej firmy – z pewnością pomożemy.

Sztab naszych specjalistów od odszkodowań powypadkowych zawsze jest gotowy  do działania.  www.maksymalneodszkodowania.pl

Przekaż dalej
FacebookTwitterGoogle PlusLinkedinPrintEmail

Dodaj komentarz