Maximus Odszkodowania – najwyższe odszkodowanie za hałas od zarządcy lotniska.

Maximus Odszkodowania – ruszamy z projektem odzyskiwania odszkodowań w obszarze ograniczonego użytkowania wokół lotniska w Rębiechowie.

lądowanie-samolotuMieszkańcy i przedsiębiorcy z obszarów położonych w  rejonie lotniska w Rębiechowie mają już możliwość dochodzenia odszkodowań za spadek wartości nieruchomości ze wzgledu na hałas lotniczy. Dzięki  opracowaniu przez władze województwa pomorskiego obszaru ograniczonego użytkowania, powstała mapa zakreślająca obszar którego mieszkańcy mogą dochodzić odszkodowań od zarządcy lotniska. Wokół gdańskiego portu lotniskowego powstały 2 strefy wewnętrzna i zewnętrzna. W obu nie będzie można budować nowych szpitali, żłobków, przedszkoli, szkół itp. Mozliwa jest budowa budynków mieszkalnych jednak nowe budynki będą musiały posiadać dodatkowe wytłumienie co  zdecydowanie podniesie koszty inwestycji.

Właściciele istniejących już budynków mogą występować o odszkodowanie za utratę wartości nieruchomości lub rekompensatę na wykonanie dodatkowego wyciszenia budynków. Nie można jednoznacznie określić jakiego rzędu będą odszkodowania, każda sprawa rozpatrzona powinna być indywidualnie.

Maximus Odszkodowania zapewnia profesjonalną pomoc prawną w negocjacjach o najwyższe odszkodowania, mamy w ekipie  prawnika z doświadczeniem w prowadzeniu pozwów sądowych o odszkodowania przeciwko  zarządcom lotnisk w Warszawie i Poznaniu.

Przekaż dalej
FacebookTwitterGoogle PlusLinkedinPrintEmail

Dodaj komentarz