Odszkodowanie za błąd medyczny.

Dochodzenie odszkodowania za błąd medyczny kojarzy się zwykle z nierówną, wieloletnią walką prowadzoną w sądzie. Poszkodowani obawiają się że będą musieli ponosić olbrzymie koszty w związku z prowadzeniem rozprawy sądowej o odszkodowanie. Że opinia biegłego sądowego będzie nierzetelna, stronnicza i po latach walki może okazać się że i tak nie uzyskają należnego odszkodowania.

3333861Nasze biuro Maximus Odszkodowania wychodzi na przeciw poszkodowanym, zapraszamy do naszego biura – doradzimy jak skutecznie poprowadzić sprawę o odszkodowanie, służymy pomocą zarówno na etapie zbierania dokumentacji, dowodów jak i podczas ewentualnej rozprawy sądowej, nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Jesteśmy pewni swoich kwalifikacji dlatego naszym honorarium jest tylko prowizja za wywalczone odszkodowanie.

Możemy pochwalić się szeregiem wygranych spraw sądowych właśnie o odszkodowania za błędy medyczne, znamy tajniki prowadzenia rozpraw szybko i skutecznie, posiadamy doświadczenie które zdecydowanie przyspiesza pozytywne  rozstrzygnięcie sporu .

W lipcu tego roku wygraliśmy wydawałoby się niemożliwą do wygrania sprawę o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej rodzinie z Pruszcza Gdańskiego.

Inne kancelarie nie chciały podjąć się dochodzenia odszkodowania z góry skazując  sprawę na przegraną. Jednak dzięki wnikliwości naszego specjalisty dopatrzyliśmy się braku obowiązkowego badania dzięki czemu mogliśmy tak sformułować pytania do biegłego w danej dziedzinie, że musiał przyznać rację naszym klientom. Doprowadziliśmy w ten sposób do wygrania sprawy i wypłaty należnego naszym klientom POTĘŻNEGO odszkodowania.

Przekaż dalej
FacebookTwitterGoogle PlusLinkedinPrintEmail

Dodaj komentarz